Íoslódáil PC Repair Tool

Íoslódáil PC Repair Tool

Windows Outbyte
4.2
Saor in aisce Íoslódáil le haghaidh Windows (8.00 MB)
 • Íoslódáil PC Repair Tool
 • Íoslódáil PC Repair Tool
 • Íoslódáil PC Repair Tool
 • Íoslódáil PC Repair Tool
 • Íoslódáil PC Repair Tool

Íoslódáil PC Repair Tool,

PC Repair Tool (Outbyte PC Repair) je program na čistenie, akceleráciu a ochranu systému pre používateľov počítačov so systémom Windows. Nástroj PC Repair Tool, ktorý patrí medzi spoľahlivé programy na opravu počítačov, nielenže rieši problém so spomalením v počítači, ale pomáha chrániť aj vaše súkromie a zaisťuje nepretržitý rovnaký výkon vášho systému. Ak sa sťažujete na spomalenie počítača a hľadáte program, kde by ste mohli získať podrobné informácie o vašom systéme a monitorovať ho nepretržite, dôrazne odporúčam tento program na údržbu, opravy a čistenie systému.

Aj keď máte dobrý bezpečnostný program, počítače so systémom Windows sa časom spomalia, batéria sa minie, programy sa začnú zhadzovať, na pevnom disku nebude dostatok miesta a zostane vám oveľa viac problémov. Program bezpečnej opravy PC spoločnosti Outbyte, PC Repair Tool, je balíkový program, ktorý poskytuje riešenia problémov, s ktorými sa môže stretnúť každý užívateľ Windows PC. Ak hovorím o vynikajúcich vlastnostiach pokročilého programu údržby systému, ktorý oslovuje používateľov všetkých úrovní pomocou jednoduchého používateľského rozhrania:

Funkcie nástroja na opravu počítača (Outbyte PC Repair)

 • Dôkladne skontroluje váš systém Windows: Program PC Repair vykoná komplexnú kontrolu celého vášho systému, zistí nevyžiadané súbory, problémy so škrtením a príčiny problémov a zlyhaní systému alebo aplikácií. Problémy sú bezpečne odstránené bez poškodenia operačného systému.
 • Čistí nepotrebné súbory: Čistý počítač znamená lepšiu produktivitu. Čistiaci modul v programe PC Repair zametá nepotrebné dočasné súbory systému a používateľov, medzipamäť webového prehliadača, nepoužívané súbory registra, dočasné súbory Sun Java, zostávajúce súbory služby Windows Update, nepotrebnú medzipamäť balíka Microsoft Office a ďalšie. Pomáha vám získať späť gigabajty miesta na pevnom disku.
 • Chráni vaše súkromie: váš systém je bezpečnejší proti hackerom. Väčšina z nás sa obáva, že sa osobné informácie dostanú do nesprávnych rúk. Zadajte heslá alebo informácie o kreditnej karte a tieto údaje môžu byť uložené na vašom pevnom disku, neviditeľné pre vás, ale zručný hacker ich ľahko nájde. Nástroje ochrany súkromia Outbyte vám pomôžu odstrániť stopy vašich aktivít a chrániť vaše citlivé informácie.
 • Zlepšuje rýchlosť počítača: Mnoho vecí v počítači pobeží rýchlejšie! Program PC Repair sa nakoniec snaží optimalizovať nastavenie systému, aby pomohol počítaču bežať trochu rýchlejšie. Môže upraviť nastavenia internetového pripojenia pre plynulejšie prehliadanie internetu, rýchlejšie sťahovanie a lepšiu kvalitu audio / video hovorov.
 • Skenovanie PC: Zlepšuje ochranu pred krádežou identity a ďalšími bezpečnostnými problémami. Program skontroluje vo vašom počítači potenciálne nežiaduce programy a súbory vrátane plánovača úloh, doplnkov (rozšírení) prehliadača a registra, čo vám umožní skontrolovať zistené položky a v prípade potreby ich bezpečne odstrániť.

PC Repair Tool Sonraíochtaí

 • Ardán: Windows
 • Catagóir: App
 • Teanga: Béarla
 • Méid an Chomhaid: 8.00 MB
 • Ceadúnas: Saor in aisce
 • Forbróir: Outbyte
 • Nuashonrú is Déanaí: 03-07-2021
 • Íoslódáil: 9,152

Aipeanna Gaolmhara

Íoslódáil IObit Driver Booster

IObit Driver Booster

Is clár saor in aisce é IObit Driver Booster 8 a ligeann do thiománaithe a aimsiú, tiománaithe a nuashonrú agus tiománaithe a shuiteáil gan idirlíon.
Íoslódáil CCleaner

CCleaner

Is clár rathúil optamaithe córais agus slándála é CCleaner atá in ann glanadh ríomhaire, luasghéarú ríomhaire, baint clár, scriosadh comhad, glanadh clárlainne, scriosadh buan agus go leor eile.
Íoslódáil PC Repair Tool

PC Repair Tool

PC Repair Tool (Outbyte PC Repair) je program na čistenie, akceleráciu a ochranu systému pre používateľov počítačov so systémom Windows.
Íoslódáil Advanced SystemCare

Advanced SystemCare

Trí Advanced SystemCare a íoslódáil, beidh clár optamaithe córais agat atá i measc na gclár is rathúla i gcothabháil ríomhaire agus luasghéarú ríomhaire.
Íoslódáil Clean Master

Clean Master

Íoslódáil Máistir Glan Is glantóir agus teanndáileog ríomhaire saor in aisce é Clean Master. Is...
Íoslódáil Rufus

Rufus

Is fóntais dhlúth, éifeachtach agus éasca le húsáid é Rufus atá deartha chun tiomántáin USB flash bootable a fhormáidiú agus a chruthú.
Íoslódáil Speccy

Speccy

Má tá tú ag smaoineamh ar a bhfuil taobh istigh de do ríomhaire, seo Speccy, clár taispeána faisnéise córais saor in aisce inar féidir leat faisnéis chomhpháirt a rochtain go héasca.
Íoslódáil Wise Driver Care

Wise Driver Care

Is clár nuashonraithe tiománaí saor in aisce é Wise Driver Care atá ar fáil le haghaidh leaganacha Windows.
Íoslódáil Registry Finder

Registry Finder

Is clár clárlainne simplí, úsáideach é Aimsitheoir na Clárlainne a fhorbraíodh chun leasa úsáideoirí ríomhairí.
Íoslódáil HWiNFO64

HWiNFO64

Is clár faisnéise córais é an clár HWiNFO64 a ligeann duit faisnéis mhionsonraithe faoi na crua-earraí a fháil ar do ríomhaire, agus is clár an-fhlaithiúil é i dtéarmaí na sonraí a thairgeann sé duit.
Íoslódáil CPUCores :: Maximize Your FPS

CPUCores :: Maximize Your FPS

CPUCores :: Uasmhéadú Is clár luasghéarú cluiche é Do CCT a fhéadann dfhadhb a réiteach má tá cluichí ísealfheidhmíochta á reáchtáil ag do ríomhaire le hardchaighdeán grafaicí.
Íoslódáil CPUBalance

CPUBalance

Is bogearraí beag éifeachtach é CPUBalance. Leis an gclár a choisceann ar na cláir atá ag rith i do...
Íoslódáil EaseUS System GoBack Free

EaseUS System GoBack Free

EaseUS System Is clár cúltaca córais saor in aisce é GoBack Free is féidir leat a úsáid chun do leagan de chóras oibriúcháin Windows a athrú agus a athbhunú.
Íoslódáil CPU-Z

CPU-Z

Is uirlis chórais saor in aisce é CPU-Z a thugann faisnéis mhionsonraithe duit faoi phróiseálaí, mháthairchlár agus cuimhne do ríomhaire.
Íoslódáil IObit SysInfo

IObit SysInfo

Is uirlis faisnéise córais saor in aisce agus éasca le húsáid é IObit SysInfo. Soláthraíonn sé...
Íoslódáil PC Health Check

PC Health Check

Is feidhmchlár tábhachtach é Seiceáil Sláinte PC chun a fháil amach an bhfuil do ríomhaire oiriúnach le haghaidh uasghrádú Windows 11 sula ndéantar Windows 11 ISO a íoslódáil.
Íoslódáil EZ Game Booster

EZ Game Booster

Is clár teanndáileog ríomhaire é EZ Game Booster a chuidíonn leat cluichí a imirt níos fearr trí fheidhmíocht do ríomhaire a mhéadú.
Íoslódáil Wise Care 365

Wise Care 365

Is clár é clár Wise Care 365 a dhéanann cothabháil chun socruithe clárlainne, diosca agus uirlisí córais eile do ríomhaire a reáchtáil ar an mbealach is éifeachtaí.
Íoslódáil Glary Utilities

Glary Utilities

Uirlis cothabhála córais saor in aisce a ligeann duit na próisis optamaithe riachtanacha a dhéanamh go héasca tar éis tréimhse áirithe úsáide ar do ríomhaire.
Íoslódáil Total PC Cleaner

Total PC Cleaner

Is clár saor in aisce é Total PC Cleaner is féidir leat a úsáid chun do ríomhaire a choinneáil glan agus chun dlús a chur leis.
Íoslódáil PCBoost

PCBoost

Is clár luasaire é PCBoost a ligeann duit cláir agus cluichí a reáchtáil ar fheidhmíocht níos airde.
Íoslódáil WhyNotWin11

WhyNotWin11

Is feidhmchlár beag simplí é WhyNotWin11 ar féidir leat a fháil amach an gcomhlíonann do ríomhaire riachtanais an chórais chun Windows 11 a rith.
Íoslódáil Registry Reviver

Registry Reviver

Is clár é Registry Reviver inar féidir leat clárlann Windows a scanadh, earráidí a shocrú agus í a bharrfheabhsú.
Íoslódáil StressMyPC

StressMyPC

Is clár úsáideach é clár StressMyPC ar féidir leat a thomhas cé chomh seasmhach agus atá do chóras trí phróiseálaí agus próiseálaí grafaicí do ríomhaire a fhorchur.
Íoslódáil Advanced SystemCare Ultimate

Advanced SystemCare Ultimate

Is uirlis chumhachtach agus lánfheidhmíochta slándála agus feidhmíochta ríomhaire é Advanced SystemCare Ultimate.
Íoslódáil Ashampoo Registry Cleaner

Ashampoo Registry Cleaner

Is glantóir clárlainne Windows é Glantóir Chlárlann Ashampoo. Déanann glantóir na clárlainne do...
Íoslódáil PC Booster Plus

PC Booster Plus

Is uirlis luasghéarú córais é PC Booster Plus is féidir leat a úsáid ar do ríomhairí deisce.
Íoslódáil UNetbootin

UNetbootin

Sa lá atá inniu ann, nuair a bhíonn an teicneolaíocht ag forbairt go gasta, tá tús curtha le ríomhairí gan tiomántáin CD / DVD a tháirgeadh.
Íoslódáil PC Win Booster

PC Win Booster

Is uirlis rathúil cothabhála córais é PC Win Booster a dhéanann scanadh ar do ríomhaire, a shocraíonn aon fhadhbanna a aimsíonn sé agus a scriosann comhaid dramhphoist.
Íoslódáil Avast Driver Updater

Avast Driver Updater

Is clár nuashonraithe tiománaí uathoibríoch é Avast Driver Updater do ríomhairí Windows. Le...

Íoslódálacha is mó